Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

tadeusz kosciuszki

Neopets Home

Temat: Kącik absurdalny
Dyrektora tej szkoły też chyba porąbało: Chłopcy z klasy maturalnej I LO im. Tadeusz Kościuszki w Łukowie wręczyli koleżankom z klasy prezenty z okazji 8 marca. Do każdego dołączona była płyta CD. Powiedzieli, że są to życzenia. Jakie były to życzenia, okazało się następnego dnia. Na płytach były filmy pornograficzne. - To czego oni nam życzyli? Żebyśmy zostały prostytutkami? - pyta jedna z uczennic. - Jestem oburzona i zbulwersowana. To było obrzydliwe, upokarzające i obraziło mnie - dodaje. Pięć...
Źródło: forumcm.net/index.php?showtopic=113Temat: Odyseusze prawicy
I co chcesz kolego udowodnić?! Lewica to twór którego każdy teraz sie wstydzi! Mówisz prawica to, tamto?? A komunizm w Polsce rządził przez 44 lata! Był czas,żeby spaczyć historię,fakty?! Był! A Ty mi tu synku I gdzie tu dywizja gen. Maczka do rządzących spadkobierców 1DP im. Tadeusz Kościuszki!! Właśnie władze nadrzędne nad Kościuszkowcami wpisali się negatywnie w historię Polski.. Wanda Wasilewska- czerwona lady: morderczyni,Bolesław Bierut: agent NKWD,gen. Z. Berling niedouczony dowódca...mam dalej wymieniać?! A lata pięćdziesiąte?? Komuna to 44 lata stracone bezpowrotnie dla wszystkich Polaków!
Źródło: forum.konflikty.pl/viewtopic.php?t=1714


Powered by wordpress | Theme: simpletex | © Neopets Home